3″ 1 Retractable Charging Cable & Phone Stand
$4.55
PLA996
A 3-in-1 retractable charging cable with a built-in phone stand, compatible with various smartphones and tablets.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $4.55 | R |
| 300 - 499 | $3.87 | R |
| 500 - 999 | $3.50 | R |
| 1,000 - 2,999 | $3.30 | R |
| 3,000 - 4,999 | $3.02 | R |
| 5,000+ | $1.08 | R |
The 3-in-1 design which charges most of the cell phones and tablets available on market, Compatible with iphone 17/16/15/14/SE/13/12/11/XR/XS/X/8/7/6/5, Android, and type-c. It is Chargers cable in Automobile to charge your phone. This cable is easy retract to organize and portable for charging anywhere. No need to carry any other cables when you are in a car, office, home or travelling. Fast Charging & Data Transfer: Output power up to 3A, which is ensured by high-speed safe charging. It is also a good Cell Phone Stand when you are enjoying a movie.
| Color | Black, Green, Purple, Red, Blue, Pink, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.76" x 1.97" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA996 |
| Theme | Business, Computer, Education, Office, Phone |









