This unique computer duster adheres to the monitor and detaches for cleaning computer surfaces with a soft, nylon non-static brush. The feet on this unique character hold a pen or a pencil and the duster comes with a stock face for added appeal. These products have been safety tested and are intended for adults or for general use by consumers of all ages. Not intended for children under 3 years old and pets.
| Color | Blue, Purple, Red, Green, Yellow, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.31" x 1.57" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA585 |
| Theme | Automotive, Cleaning, Computer |







