15W Wireless Chargering Mouse Pad With Pen Holder
$31.47
PLA783
A wireless charging mouse pad with a pen holder, offering convenient charging and organization for your desk.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $31.47 | R |
| 100 - 299 | $27.02 | R |
| 300 - 499 | $26.17 | R |
| 500 - 999 | $20.00 | R |
| 1,000 - 2,999 | $17.25 | R |
| 3,000+ | $14.63 | R |
This 3″ 1 design lets you wirelessly charge while you play or work on your computer, or just place your phone on the mouse pad for instant charging, no need to plug and unplug cables. The Wireless charging mat is compatible with all mobile phones that support wireless charging, which is very convenient while protecting the USB charging port of your phone. The logo can glow on the top of left.
| Color | Black, Gray, Green |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 10.6" x 9.84" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA783 |
| Theme | Business, Computer, Office, Phone, Travel |









