Made from durable tempered glass with a cork band, designed to be loved and looked after. Use it and join the movement. Reuse it and change the world.Splashproof, press fit lid that allows room for your nose, while mouthpiece ensures optimal liquid and aroma flow. Lovely to drink from, lid on or off. Lightweight, easy to carry and fits comfortably in your hand and cup holders.
| Color | Purple, Blue, Pink, Brown, Green, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.1" x 3.34" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 30 lbs |
| Product Number | PLA754 |
| Theme | Camping, Party, Picnic |











