10W Wireless Charging PU Leather Mouse Pad
$16.65
PLA625
A PU leather wireless charging mouse pad with non-slip design for comfortable and convenient charging during work.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $16.65 | R |
| 100 - 249 | $15.68 | R |
| 250 - 499 | $14.63 | R |
| 500 - 999 | $12.02 | R |
| 1,000 - 2,999 | $10.90 | R |
| 3,000+ | $7.03 | R |
The PU leather wireless cushion can make you work while charging to ensure that you can work comfortably. the bottom non slip design uses air compression to absorb away, and the wireless charging pad is ot easy to slide on a smooth desktop.
| Color | Pink, Purple, Black, Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.0" x 8.46" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA625 |
| Theme | Business, Computer, Gift, Office, Phone |













