Effortlessly eliminate crumbs and dirt from tables, floors, and rugs with our table cleaning tools. The compact size and pocket clip make it easily accessible. Minimum order quantity of 60pcs per color.
| Color | Silver, Gold |
|---|---|
| Material | Metal |
| Product Size | 6 " x 0.68 " |
| Imprint Size | 2" x 1/4" |
| Imprint Location | 1 color location print maximum |
| Imprint Method | Printed |
| Keywords | Rug Cleaner, Pocket Clip |
| Production Time | 10 business days (after art approval) |
| Rush Time | No Rush Service |
| Packaging | 120 per box |
| Package Size | 600 per Case |
| Shipping Weight | 8.38 lbs |
Related products

On-the-Go Utensil Set
$6.67 - $8.67
Wooden Grip Silicone Egg Beater Whisk
$1.95 - $3.00
11-Piece BBQ Tool Set With Polyester Carrying Case
$14.83 - $22.60
Customized Cozy Beverage Sleeve
$0.44 - $0.99









