Stainless steel Manual Coffee Grinder
$64.33 – $64.33
Item No#PVP0046
High quality manual coffee bean grinder ideal for camping, hiking, travel & business trips.Perfect for coffee lovers.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $64.33 | R |
| 300 - 599 | $63.67 | R |
| 600 - 1,199 | $59.50 | R |
| 1,200 - 2,399 | $58.67 | R |
| 2,400 - 4,799 | $57.67 | R |
| 4,800 - 9,599 | $55.67 | R |
| 9,600+ | $53.50 | R |
This stainless steel burr grinder is perfect for coffee lovers. Its manual crank mechanism eliminates over 90% of noise, so you can make freshly ground coffee anytime, anywhere. It grinds with ease to get your perfect grounds and preserve the original aroma for maximum flavor. Great for travel, camping or hiking trips. Get your perfect cup quickly and enjoy a delicious, healthy brew.
| Color | Gray, Black |
|---|---|
| Material | Aluminum |
| Product Size | 2 " x 6.2 " |
| Imprint Size | 3×2" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silkscreen, Unimprinted |
| Keywords | Burr Mill, Portable Brewer, Portable Mill, Hand Crank |
| Production Time | 10 business days |
| Rush Time | 7 business days |
| Packaging | Gift Boxes |
| Package Size | 50 per Carton |
| Shipping Weight | 50 lbs |
Related products

Custom Portable Print Light
$1.55 - $2.29
Hygrometer Hub Temp Station With Clear View
$4.83 - $8.83
First Aid Bag/Emergency Medical Kit
$0.82 - $1.77
Multi-Functional Pencil Desk Holder Clock
$2.93 - $7.75











