10W Mini Chair Wireless Fast Charger
$12.80
PLA997
A compact wireless charger with a foldable stand, offering fast charging and enhanced audio for phones.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $12.80 | R |
| 300 - 499 | $12.30 | R |
| 500 - 999 | $11.57 | R |
| 1,000 - 2,999 | $10.87 | R |
| 3,000 - 4,999 | $10.57 | R |
| 5,000+ | $7.80 | R |
Mini chair wireless charger is suitable for all occasions, designed to meet ergonomic visual design standards, perfect for watching movies, video chatting, making phone calls, etc., and can also be used as a cell phone stand and desktop decoration. This charger is made of high-quality ABS material. The charger can power phones through cases up to 8mm thick, while the 60 degree adjustable stand supports both vertical and horizontal viewing-perfect for video calls, media watching, or desktop decoration. Featuring dual enhanced audio ports at the base, it delivers clear stereo sound amplification.
| Color | Black, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4.13" x 4.13" x 4.92" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA997 |
| Theme | Business, Office, Phone, Trade Show |













