Snack Chopsticks
$1.63
PLA953
Snack Chopsticks are reusable, food-grade plastic tools for eating snacks while gaming or using electronics.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 500 - 999 | $1.63 | R |
| 1,000 - 2,999 | $0.87 | R |
| 3,000 - 4,999 | $0.80 | R |
| 5,000 - 9,999 | $0.58 | R |
| 10,000 - 19,999 | $0.33 | R |
| 20,000+ | $0.15 | R |
When you are using your mobile phone, computer or at work, you can eat potato chips or other snacks without contaminating your hands.When you play the game, the finger chopstick can make your screen or mouse free of oil or powder. Therefore you can get a better gaming experience and win the game easily.Safe material,it is made of food grade abs plastic. Safety and environmental protection, easy to clean, can be reused.Easy to use,you need to insert the index finger and middle finger into the round hole, so that the game chopsticks are placed above the fingers, you can easily control the chopsticks to hold food.Magical gadgets: This interestingly designed finger tong allows you to easily eat snacks when playing computer or mobile games without worrying about getting your fingers dirty.
| Color | Gray, Pink, White, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.78" x 1.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA953 |
| Theme | Household, Kitchen |













