Halloween Headband Party Decoration
$2.57
PLA951
A Halloween headband made of plastic with various patterns, perfect for parties and festive celebrations.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 300 - 499 | $2.57 | R |
| 500 - 999 | $1.65 | R |
| 1,000 - 2,999 | $1.53 | R |
| 3,000 - 4,999 | $1.45 | R |
| 5,000 - 9,999 | $1.15 | R |
| 10,000+ | $1.00 | R |
This Halloween heaadband is made of high quality plastic material. Halloween headbands with different pattern. Perfect costume accessories to share with your friends and family for Halloween celebration, parties, festivals, school events and so on. These hair hoops come with one size but fit children, teens & adults as they are stretchy. Made of soft and lightweight fabric, our head hoop could make you feel comfortable to wear without hurting your hair. Cute Halloween Great addition to celebrate Halloween, New Year, Carnival and other event party. Great touch for holiday season entertaining,decorate your home full of Festive atmosphere. Great accessories at Christmas, New Year party for all ages. Note: this headband cannot be imprinted with a logo
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.86" x 7.48" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA951 |
| Theme | Animal, Christmas, Fashion, Light, Winter |













