Not just a stress-relief toy, but also a class prizes! If you feel anxiety,squeeze it,which helps children relieves their stress. Made from non-toxic, high-quality pu, these squishies can be stretched, twisted, and squeezed into different shapes. There’s always a fun way to play! Designed for easy carry, these realistic animal turtle squishies are perfect for on-the-go stress relief. Whether it’s school pressure or work stress, these cute toys help release tension anytime, anywhere. This fidget turtle set makes a fun and creative gift for boys, girls, and adults.
| Color | Green/Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.66" x 2.83" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 44 lbs |
| Product Number | PLA923 |
| Theme | Animal, Exercise, Health, Medical |













