Spiral Notebook Memo Pad
$4.33
PLA908
A spiral notebook memo pad with a thickened cover, mini size, and pop-up comment tags for recording messages and reminders.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $4.33 | R |
| 300 - 499 | $3.83 | R |
| 500 - 999 | $3.27 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.92 | R |
| 3,000 - 4,999 | $2.67 | R |
| 5,000+ | $2.42 | R |
Thickened Cover, Spiral Coil Connection, Mini Size, Easy to Carry and Easy to Keep. Includes Neon Pop-up Comment Tags and Neon Sticky Notes. It can be Used to Record Instant Messages, Remind, Reading Tags and so on.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.95" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA908 |
| Theme | College, Office, Reading, Trade Show, Writing |













