Made of BPA-Free silicone, burger fixed box is eco-friendly and not easy to damage. They can last very long! A perfect burger companion for burger lovers. Each burger box measures 3.94 x 1.97x 2.36inch.An interesting, hygienic way to fasten hamburgers together to solve the problem of sauce falling on your clothes when you eat hamburgers.Easy to clean and dishwasher safe. You can enjoy delicious hamburgers at home or outdoors with this practical burger holder at any time, and especially for the elderly and children, this is an economical and practical kitchen and household gadgets.Customized is available.
| Color | Orange, Red, Blue, Black, Gray, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.94" x 2.36" x 1.97" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 49 lbs |
| Product Number | PLA860 |
| Theme | Birthday, Camping, Eating, Fitness, Restaurant |













