The pen is finished with a smooth, balanced fidget spinner for instant stress relief.Combining an easy-grip pen and a trendy spinner for added concentration as you write.Write your next promotional success story with this unique giveaway.This spinner pen features a plunge-action mechanism and a fidget spinner on top to help relieve stress, anxiety and more. he soft touch pen barrel is comfortable to hold, making it ideal for daily use.It measures 5 1/2″L and is available in an array of colors. What a great gift for students and professionals alike! Customize with an imprint of your company logo and message for maximum brand exposure on a memorable product.
| Color | Blue, Purple, Green, Orange, Pink, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.75" x 0.55" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 38 lbs |
| Product Number | PLA851 |
| Theme | American, Business, Education, Office, Writing |









