5″ 1 Camping Spoon Multifunctional Tool
$3.85
PLA849
A compact, 5-inch camping spoon that doubles as a fork, can opener, bottle opener, and serrated knife.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $3.85 | R |
| 100 - 249 | $3.23 | R |
| 250 - 499 | $3.10 | R |
| 500 - 999 | $2.33 | R |
| 1,000 - 2,999 | $2.02 | R |
| 3,000+ | $1.91 | R |
5″ 1 multifunction: it can be used as fork, spoon, can opener, bottle opener, serrated knife. If you are looking for a tool that will make your field activities simple, the multi-tool spoon is definitely the best choice. Lightweight, compact and easy to store, your new affordable combo cutlery will be tossed into your backpack and carried to your picnic, camping, boating or yachting adventures. Great gift for friends on Christmas, Thanksgiving, Black Friday, Cyber Monday.Your logo is welcome.
| Color | Black, Silver |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 7.1" x 1.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 38 lbs |
| Product Number | PLA849 |
| Theme | Food |









