Transparent Cup With Handle
$6.90
PLA846
A transparent cup with a handle, made from durable AS material, suitable for various beverages and gifting occasions.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $6.90 | R |
| 100 - 249 | $5.67 | R |
| 250 - 499 | $5.12 | R |
| 500 - 999 | $4.72 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.33 | R |
| 3,000+ | $4.10 | R |
The toothbrush cup is made of high-quality AS material,which is safe, durable, lightweight and environmentally friendly.The cup handle its own slot,and the toothbrush and the cup are placed separately for easy access and cleanliness.Simple storage,easy and convenient travel.Petal mouth design, creative fashion and beautiful, widened handle,toothbrush can be inserted, easy to use.Fine workmanship, polished smooth, crystal clear, beautiful and fashionable.Suitable for home,dormitory, school,etc.It can be a toothbrush cup,a mouthwash cup, a tea cup,a water cup,a milk cup,a juice cup,etc.This cute mug can be the perfect gift for New Year’s Day,Valentine’s Day,Easter,Halloween,Christmas,Wedding and Birthday.You can customize the logo.
| Color | Pink, Gray, Blue, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.93" x 2.83" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 38 lbs |
| Product Number | PLA846 |
| Theme | Beverage, Drinking, Travel |













