Sports Running Waist Bag
$13.52
PLA797
A running waist bag with adjustable strap for carrying phones, keys, and water bottles during outdoor activities.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $13.52 | R |
| 100 - 249 | $12.05 | R |
| 250 - 499 | $11.27 | R |
| 500 - 999 | $9.65 | R |
| 1,000 - 2,999 | $8.32 | R |
| 3,000+ | $7.56 | R |
Suitable for all outdoor activities such as running, training, jogging, hiking, traveling, cycling, fitness or in the garden. t is very suitable for most people who want to free their hands to carry the most needed items, and can accommodate all sizes of mobile phones, passports, keys, ID cards and water bottles. Fashionable waist bag, classic minimalist design, multiple ways of wearing-thanks to the comfortable long strap can be widely adjusted, it fits most waists.
| Color | Black, Blue, Green, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 15.74" x 7.08" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 33 lbs |
| Product Number | PLA797 |
| Theme | Biking, Cycling, Jogging, Outdoors, Running |













