Stress Relief Flyer Toy
$5.50
PLA787
The Stress Relief Flyer Toy is a sensory fidget tool that offers repetitive bubble popping for stress relief and entertainment.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 300 - 499 | $5.50 | R |
| 500 - 999 | $4.92 | R |
| 1,000 - 2,999 | $4.30 | R |
| 3,000 - 4,999 | $2.28 | R |
| 5,000 - 9,999 | $2.10 | R |
| 10,000+ | $1.68 | R |
This is a great sensory tool you fidget with again and again.Ever catch your children, or maybe even yourself, popping the bubble wrap right of the box of a package. Then you’ll love this bubble fidget.
| Color | Red, Blue, Yellow, Green, Orange, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6.38" x 638.0" x 0.07" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA787 |
| Theme | Outdoors, Pet |











