Float your drink in water in a funny way. Can also float your cell phone or other small toys. This water cup holder is a great gift for promotion.Simple and easy to use, Quick to inflate. Funny shape and easily to carry with you. lightweight, foldable and portable. It is made of thick waterproof material that ensures it will last a long time. Good for holding a 12 oz soda, a disposable cup, or any type of beverage.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.81" x 11.81" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA778 |
| Theme | Beach, Party, Summer, Swimming |











