It is very suitable for school, work, shopping, business travel and daily life. You can always carry your bag for outdoor activities, such as running, cycling, camping, leisure, etc. You can easily charge mobile phones, tablets, Pads and other devices without opening the backpack.
| Color | Black, Gray, Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.81" x 6.69" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 58 lbs |
| Product Number | PLA733 |
| Theme | College, Gift, Office, Sports, Travel |











