Outdoor Mobile Phone Sports Belt Bag
$14.48
PLA708
A versatile waist pack with adjustable straps, multiple compartments, and a headphone hole for sports or travel use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $14.48 | R |
| 100 - 249 | $12.95 | R |
| 250 - 499 | $12.07 | R |
| 500 - 999 | $10.35 | R |
| 1,000 - 2,999 | $9.05 | R |
| 3,000+ | $8.33 | R |
This Waist pack is 5.11″ wide and 13.71″ wide. It can be worn on the waist, shoulder, or cross-body. The high-plastic buckle is light, smooth and meticulous, and has a headphone hole.Portable and divided into large capacity, can store sports and travel belongings.There are intimate hooks in the bag, and there is a front pocket for better storage of items. It can be used as a water cup without zipper, and it can be used as an eye box when the zipper is closed. The lock is smooth.
| Color | Blue, Green, Black, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.71" x 5.11" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA708 |
| Theme | Camping, Cycling, Exercise, Fitness, Hiking |











