This keyboard brush is designed with long bristles, the bristles are 2cm long, and the dust in the deep gaps can be easily removed. The row brush design, with a brush surface width of 7cm, can quickly remove large areas of dust such as desktops.
| Color | Black, Blue, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.15" x 3.15" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 61 lbs |
| Product Number | PLA686 |
| Theme | Automotive, Cleaning, Computer |













