Running Crossbody Sling Bag
$17.40
PLA685
A durable and water-resistant crossbody sling bag made for runners, featuring comfortable design and secure storage.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $17.40 | R |
| 100 - 249 | $15.13 | R |
| 250 - 499 | $10.33 | R |
| 500 - 999 | $9.07 | R |
| 1,000 - 2,999 | $6.47 | R |
| 3,000+ | $5.84 | R |
Our unisex sling backpack is made of high-quality nylon and meshes fabric(back), durable, strong, sturdy, comfortable, soft and machine washable, water repellent and tear-resistant, rest assured your belongings are dry and fresh even in rainy days. Featured with delicate workmanship, bringing you excellent using experience.
| Color | Pink, Black, Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 13.0" x 11.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 61 lbs |
| Product Number | PLA685 |
| Theme | Biking, Hiking, Outdoors, Sports, Travel |













