Portable Mini Humidifier diffuser made from high quality ABS-PP Materials. Bisphenol A (BPA) Free Eco-friendly PP. Touch power On/Off. 7 colors with changing led lights cycles. Waterless auto shut-off function. Aromatherapy diffusers use ultrasonic wave technology to vaporize the pure, natural essential oils.
| Color | Dark Brown, Light Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.82" x 3.82" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 53 lbs |
| Product Number | PLA663 |
| Theme | Bathroom, Household, Party |











