Adopt zipper and adjustable belt, the waist pack is easy to wear on or off.Portable and lightweight design, perfect for holding small things,It offers enough room for your phone, keys, wallet, and some more. Upgraded zipper pullers give you a better quality product and more durable than other brands on the market. Can’t go wrong with this one!
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 11.81" x 4.33" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA643 |
| Theme | Gift, Office, Outdoors, Picnic, Travel |











