This retractable keyboard brush features a brush side and scrubber side, can meet your different needs. The mini keyboard brush is designed with soft brush hairs that won’t easily scratch the keyboard. The retractable brush adopts superior material and is sturdy and robust, not easy to break. The keyboard brush features a retractable design. When you don’t need to use the brush, just easily retract it back.
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.94" x 2.36" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA587 |
| Theme | Automotive, Cleaning, Computer |











