The hook is design is simple, which is easy to use and a good decoration.The hangers have a small size and will be convenient to carry and store.Despite its small size, it has a strong durability and good usage.The logos are attractive and if you want, it can be customized. The hooks can serve as a gift for your girlfriend and other family members.
| Color | Silver, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.54" x 4.33" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 56 lbs |
| Product Number | PLA578 |
| Theme | Fashion, Household, Organization |











