This multi-purpose 3″ 1 bottle opener is designed for opening Wines beer as well as other beverages with a cork or a sealing cap.Durable and not easy to break, not easy to deform or rust, reusable and long lasting, so that you can use with confidence for a long time
| Color | Brown |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.31" x 1.37" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA566 |
| Theme | Automotive, Drinking, Kitchen |













