Made of quality ABS material, stylish and environmental.Just fix the opener on the top of a can, and rotate the opener, then the whole top cover of the can will be taken off.After the can opening, the edge of the can will be extremely smooth, you mouth won’t be pricked.With the top cover, you can easily add seasonings or ices to the drink, and put on some ornaments
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 2.9" x 4.2" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 48 lbs |
| Product Number | PLA509 |
| Theme | Barware, Beverage, Drinking |









