Meet all needs in one package. 1 cleaning brush+1 boba+1 straight+1 bent reusable straws for 30oz and 20oz tumblers. Made of rust and scratch proof 304 stainless steel,very smooth for your lips and hands, dishwasher safe. You can expect the metal straws to look just as good as when you bought it even years later. These metal straws look beautiful in a cocktail or a juice, which add fun to any party, girls night out, cocktail party, picnics and so on. Also suitable for family party, outdoor picnics, hiking, trips and office use. The reusable straws are made of fine stainless steel, cyclic utilization, eco-friendly and money-saving. Use safe stainless steel straws, do something for the mother earth from today. Adding your brand logo an excellent gift for any occasion.
| Color | Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 8.5" x 0.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA431 |
| Theme | Drinking, Environmental, Household, Travel |













