Adjustable for Men Women Kids, cotton fabric scary glow LED face mask for costume and cosplay party. Power by replaceable battery. Perfect for Rave Festivals, EDM, Music Events, Halloween, Carnivals, Masquerades, Costume Parties, Dancing, Mardi Gras, Night Parties, Glow Runs, Snowboarding, Gifts. SOUND ACTIVATED LED MASK. Flashes and changes colors based off the frequency of the surrounding voice or music, lights up with upgraded brightness levels, newest and best in the market. Adding your logo make it as a perfect Halloween party gift. 300kgs over quoted with ocean shipping.
| Color | Multi |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 17.4" x 17.4" x 17" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA413 |
| Theme | Fashion, Fitness, Holiday, Outdoors, Safety |













