These cooling sweat use key chain case package is easier to clean and hold.The high-quality cooling towels can be used as personal & wearable accessories for head, neck, and bodywear it as a cooling scarf, headband, and bandana. Perfect as cooling wraps for outdoor, yoga, golf, softball, soccer, running, biking, days at the beach or on a boat, landscaping, yard work, construction job sites,fishing, gardening, hiking. You logo is welcome.
| Color | Pink, Blue, Purple |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 15.75" x 15.75" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA359 |
| Theme | Exercise, Sports |













