Super Sticky Notes stick and re-stick so your thoughts get noticed.Make up of 5 colors sticky note flags and 1 color sticky note.Use for reminders on doors, windows and walls. Great for Agile or Scrum processes.Add your own logo for the next coming up event.300kgs over quoted with ocean shipping
| Color | Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 3.31" x 3.19" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA357 |
| Theme | College, Education, Office, Phone, Writing |













