Dual-function Stylus Ball Point Pen
$0.85
PLA355
A dual-function pen combines the functionality of a stylus and a ballpoint pen, ideal for note-taking and touchscreen use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $0.85 | R |
| 100 - 249 | $0.80 | R |
| 250 - 499 | $0.70 | R |
| 500 - 999 | $0.62 | R |
| 1,000 - 2,999 | $0.52 | R |
| 3,000+ | $0.45 | R |
Our stylus pen for touch screens and writing ballpoint Pens are made of a lightweight material added comfort, making it the perfect choice for avid note takers. Reat promotional gift for the pad, touch phone. Add your own logo for the next coming up event.
| Color | Red, Orange, Green, Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6" x 5.9" x 3.9" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 45 lbs |
| Product Number | PLA355 |
| Theme | College, Education, Office, Phone, Writing |













