Kiss Cut Sticker White Vinyl Removable
$0.42
PLA293
Kiss-cut white vinyl removable stickers, customizable in size, shape, and quantity, ideal for giveaways and branding.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 50 - 99 | $0.42 | R |
| 100 - 249 | $0.19 | R |
| 250 - 499 | $0.17 | R |
| 500 - 999 | $0.16 | R |
| 1,000 - 2,999 | $0.15 | R |
| 3,000+ | $0.13 | R |
Stay relevant with a magnificent giveaway like these kiss-cut singles! These are high-quality custom white vinyl removable stickers with a precise kiss-cut you can easily peel from the backing. You can order them in any size, shape, and any quantity. These look like mini sticker pages with only one sticker on each mini page. You can order kisscut singles in bulk for best value pricing. Get more people to show interest in what you can do!
| Color | Multi |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 6" x 4" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.5" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 51 lbs |
| Product Number | PLA293 |
| Theme | Awareness, Business, Convention, Trade Show |













