Fidget Dodecagon Sides fidget cube to keeps minds and fingers occupied, help reduce stress and anxiety, preventing the mind from wandering off, allowing one to better focus. Different sides guaranteed to keep your hand busy. It’s made with high-quality ABS plastic which has smooth surface, give you smooth click roll, perfect for clickers, flickers, rollers and spinners.
| Color | Black, White |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.45" x 1.26" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 40 lbs |
| Product Number | PLA175 |
| Theme | Fun, Games, Outdoors, Sports, Summer |













