Create something that’s ideal for a wide variety of promotional events and occasions with the Pen, stylus pen, and phone stand set. This practical and promotional set features a Quatro pen with four color options, a capacitive stylus tip and a pen cap that doubles as a phone stand. This handy multifunctional tool is a great way to connect with a wide and growing demographic of everyday touchscreen users.
| Color | Various |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.8" x 0.4" x 0.4" |
| Imprint Size | 1.5" x 0.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 47 lbs |
| Product Number | PLA149 |
| Theme | College, Education, Office, Trade Show, Writing |











