Ballpoint pen with click action mechanism, lacquered finish, polished shine, and striking chrome details.The extensive and popular Moneta range is available in many different styles and finishes. Aluminium.
| Color | Gray, Red, Black, White, Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.5" x 0.5" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 37 lbs |
| Product Number | PLA134 |
| Theme | College, Computer, Education, Office, Writing |













