Bluetooth Tracker, Key Finder, Locator
$3.67
PLA105
A Bluetooth tracker that attaches to keys, phones, or other valuables and can be located via a smartphone app.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 299 | $3.67 | R |
| 300 - 499 | $3.50 | R |
| 500 - 999 | $3.17 | R |
| 1,000 - 2,999 | $3.00 | R |
| 3,000 - 4,999 | $1.98 | R |
| 5,000+ | $1.88 | R |
The Bluetooth Smart Tracker is made of good ABS material.Attach the finder to anything and use the tracker app to find your item fast. Use the finder as a shutter button for your phone camera.Use the finder to locate your phone with ring,vibrate, and flash,even if the app is not running. Tracking trackable trackers tile tilet gps phone device car find a for mate key finder dog kids mobile the with by slim vehicles wallet small bluetooth personal my locator pocketfinder lost best system mini keychain chain tag tagg pet alternative square item tracker. Customized logos are available.
| Color | White, Black, Green, Pink, Blue |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.5" x 1.5" x 0.3" |
| Imprint Size | 1.5" x 1.25" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 50 lbs |
| Product Number | PLA105 |
| Theme | Automotive, Gift, Trade Show, Travel |













