Rejuvenating Lifting Skincare Quartz Facial Roller Massager
$5.80
PVSO173
A quartz facial roller massager promotes de-puffing, lifting, and sculpting of the face for a refreshed and rejuvenated look.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $5.80 | R |
| 1,000 - 4,999 | $4.70 | R |
| 5,000 - 9,999 | $3.50 | R |
| 10,000+ | $2.86 | R |
Unlock Your Natural Glow. Embrace the ancient art of gua sha combined with the modern elegance of a crystal roller. This beautiful 2-in-1 tool is your secret to de-puffing, lifting, and sculpting your visage. Crafted from genuine quartz, it transforms your daily routine into a spa-like ritual, leaving your skin refreshed, rejuvenated, and radiantly toned. Suitable for spa, salon to use and to be a gift for guests.
| Color | Purple, Pink |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.77" x 1.77" x 3.07" |
| Imprint Size | 1.0" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 15.0 lbs |
| Product Number | PVSO173 |
| Theme | Beauty, Health, Household, Office |















