Repellent, Magnetic Tripod – All-in-One Outdoor Light
$22.00
PVSO154
A multi-functional outdoor light with adjustable brightness, mosquito repellent, and magnetic tripod for versatile use.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $22.00 | R |
| 1,000 - 4,999 | $17.00 | R |
| 5,000 - 9,999 | $15.00 | R |
| 10,000+ | $14.00 | R |
It serves as both a high-luminance ambiance lamp and a 5 levels adjustable long-range front light. It can heating a mosquito repellent for effective repellence. With a Type-C charging port and a built-in 3000mAh battery, it offers long-lasting endurance.Excellent portability is ensured with a portable metal hook and a magnetic tripod. It can be hung on branches or tents, or attached to metal surfaces for unlimited use. The precise waterproof design makes it reliable in all weather conditions.
| Color | Army Green, Black |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1.4" x 1.6" x 5.9" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 31.0 lbs |
| Product Number | PVSO154 |
| Theme | Office, Outdoors, Travel |















