This clever little turtle sits quietly on your desk, pretending to be a normal coaster… until your mug comes down. That’s your cue! Give its shell a quick press and—POP!—out spring two wobbly, googly eyes, with a suprising face staring right back at you! It’s an instant mood-lifter and the ultimate conversation starter.
| Color | Dark Green, Green, Pink, Yellow |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 5.12" x 6.9" x 2.17" |
| Imprint Size | 1" x 1" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Screen printed |
| Production Time | 15-20 days |
| Shipping Weight | 6.6 lbs |
| Product Number | PVSO121 |
| Theme | Children, Fun, Household, Office |













