These classic frosted guitar plectrums are perfect for musicians and music enthusiasts. Available in a variety of colors and three thickness options: thin, medium, and heavy. Ideal as music gifts or for personal use. Custom logo options available. Note: Price varies based on color and thickness selection.
| Color | Black, White, Orange, Yellow, Red, Gray |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 1" x 1 3/16" |
| Imprint Size | 1/2" x 1/2" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 8-10 days |
| Shipping Weight | 1.1 lbs |
| Product Number | PVDA259 |
| Theme | Concert, Entertainment, Fun, Music, Party |













