Break open this gift for the next office party! Celebrate in high style while protecting your delicate furniture and countertops with this handsome coasters.
| Color | Silver, Gold |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Product Size | Standard, 3.9" |
| Imprint Size | 2.25" or as customer request |
| Imprint Location | on the suface |
| Imprint Method | Unimprinted, Silkscreen |
| Keywords | Cup Rest, Home Decor, Office Accessory, Drink Holder |
| Production Time | 7-10 business days |
| Rush Time | 5-7 business days |
| Packaging | opp bag |
| Package Size | 300 per Carton |
| Shipping Weight | 25 lbs |
Related products

Food Box Biodegradable Food Container
$0.47 - $0.92
Restaurant-Grade Aluminum Pizza Peel
$18.32 - $23.70
Three-Piece Ice Cream Scoop Set
$17.43 - $31.75
On-The-Go Plastic Lunch Box
$3.00 - $10.73









