This product consists of wooden blocks that are adjustable for date tracking. It’s great for desks in classrooms, offices, medical settings, cafes, and eateries. It adds a special touch to any workspace.
| Color | Bamboo |
|---|---|
| Material | Bamboo |
| Product Size | 5 " x 2 " x 2 " |
| Imprint Size | 5" X 3" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Laser Engraved, Unimprinted, Silkscreen |
| Keywords | Desktop Enhancement, Workplace Planner, Time Management Tool, Date Tracker |
| Production Time | 5 business days, 12 business days |
| Rush Time | 3 business days |
| Packaging | Poly Bag |
| Package Size | 100 per Case |
| Shipping Weight | 35 lbs |
Related products

Educational Merit Cords
$1.40 - $3.43
160-Page Ruled Notebook A5
$4.55 - $6.47
A4-size Metal Clipboard
$10.42 - $12.50
Book Reading Ring
$0.82 - $1.88









