This insulating can cooler keeps beverages cold and hands dry. Foam-insulated to preserve maximum temperature, it’s ideal for outdoor events, trade shows and mailings. Collapsible for easy storage, and printed with your logo! 4″ L x 5″ W. Perfect for branding and keeping drinks cold.
| Color | Black, Blue, Green, Pink, Red, Yellow |
|---|---|
| Material | Neoprene |
| Product Size | 4 " x 5 " |
| Imprint Size | 6/8"x 2" |
| Imprint Location | on center |
| Imprint Method | Foil Stamped |
| Keywords | Collapsible Cooler, Logo Merchandise, Temperature Retention, Custom Imprint |
| Production Time | 15-25 business days |
| Rush Time | 10-15 business days |
| Packaging | Opp bag |
| Package Size | 500 per Carton |
| Shipping Weight | 11 lbs |
Related products

Dumbbell Design Hydration Bottle
$10.77 - $15.42
12oz Neoprene Magnetic Beverage Holder
$1.63 - $2.48
17 Ounce Vacuum Insulated Flask Stainless Steel Mug
$7.50 - $14.05
Flexible Silicone Hydration Flask
$4.20 - $7.85











