Secure your checkbook with this personalized PU leather cover! It ages beautifully and features a pen insert so you always have a writing tool. The two interior pockets are perfect for storing the checkbook and register – this cover measures 3.7″ x 6.5″.
| Color | Black, Gray, Blue, Light Blue, Red, Orange, Custom |
|---|---|
| Material | Pu Leather |
| Product Size | 6.5 " x 3.7 " |
| Imprint Size | 2" x 3" |
| Imprint Location | surface |
| Imprint Method | Silkscreen,Debossing |
| Keywords | Travel Document Case, Stylish Money Case |
| Production Time | 15 business days (after proof approval) |
| Rush Time | 10 business days |
| Packaging | Opp bag |
| Package Size | 200 per Carton |
| Shipping Weight | 31 lbs |
Related products

Sunglass Holder Car Visor Clip
$0.45 - $0.95
Outdoor Gear Bag Tactical Molle Pouch
$5.00 - $9.17
Grocery Market Basket Shopping Cart
$57.13 - $148.58
Protective Gun Cover Scoped Rifle Bag
$34.97 - $57.50











