Experience a higher level of convenience with our digital wristwatch. With low energy consumption and a night light function, telling time in the dark has never been easier. Crafted from soft, comfortable silicone material, this watch is perfect for all-day wear.
| Color | White, Black, Blue, Green, Assorted |
|---|---|
| Material | Silicone |
| Product Size | 9 " |
| Imprint Size | 3" x 1/2" |
| Imprint Location | As Request |
| Imprint Method | Silkscreen |
| Keywords | Comfortable Wear, Timepiece, Modern Design, Custom Branding |
| Production Time | 7-10 business days |
| Rush Time | 5-7 business days |
| Packaging | Box |
| Package Size | 1000 per Carton |
| Shipping Weight | 46.297 lbs |
Related products

Backpack Beach Chair Cooler
$33.60 - $41.92
Collapsible Drink Flask With Carabiner
$8.58 - $10.83
40X60 Optical Binoculars Monocular Scope Telescope
$15.67 - $20.83
Light-Up Snap Band Wristbands
$1.45 - $2.73











