Send your promotional message with our 6″ chip bag clips! Affordable and reliable, these polystyrene clips cover most bag widths and are long-lasting. Get maximum marketing impact with minimal effort – use these chip clips for an effective, powerful tool!
| Color | Blue, Red |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Product Size | 6 " x 1 " |
| Imprint Size | 4" x 1/2" |
| Imprint Location | Front, Back |
| Imprint Method | Unimprinted, Pad Print |
| Keywords | Custom Branding, Sealing Solution, Trade Show Item |
| Production Time | 3-5 business days (Begins AFTER Proof Approval) |
| Rush Time | No Rush Service |
| Packaging | Bulk |
| Package Size | 500 per Carton |
| Shipping Weight | 51 lbs |
Related products

Heat-Proof Document Holder Bag
$10.83 - $14.50
Crocodile-Shaped Fridge Magnet Clip
$0.82 - $0.92
Office Calendar
$10.30 - $11.00
Fun Design Novelty Tape Dispenser
$3.00 - $5.00







