Magnetic Phone Wallet Stand
$6.40
PVDA100
A slim, magnetic phone wallet stand made of PU leather that doubles as a card holder and offers both portrait and landscape viewing options.
| Amount | Price | Price Code |
|---|---|---|
| 200 - 499 | $6.40 | R |
| 500 - 1,499 | $5.77 | R |
| 1,500 - 2,999 | $5.56 | R |
| 3,000 - 4,999 | $5.33 | R |
| 5,000 - 9,999 | $5.12 | R |
| 10,000+ | $4.91 | R |
Crafted from high-quality PU leather, this slim wallet features a built-in stand and magnetic closure for versatile use as both a card holder and phone stand. It supports both portrait and landscape orientations, with a convenient card access slot. The strong magnets ensure secure attachment to your phone, offering a durable and functional design.
| Color | Black, Gray, Green, Orange, Yellow, Red |
|---|---|
| Material | See Description |
| Product Size | 4" x 2.375" x 1" |
| Imprint Size | 1.0" x 1.0" |
| Imprint Location | Front |
| Imprint Method | Silk Screen |
| Production Time | 8-10 days |
| Shipping Weight | 30.0 lbs |
| Product Number | PVDA100 |
| Theme | Business, Fashion, Office, Phone, Transportation |













